Plzeň dala Zlínu v první třetině čtyři góly a deklasovala ho 7:1

Plzeň dala Zlínu v první třetině čtyři góly a deklasovala ho 7:1 Plzeň – Přímý duel dvou konkurentů v boji o předkolo play-off hostí Plzeň. Skóre utkání otevřel v 10. minutě nejlepší střelec extraligy Dominik Kubalík, plzeňský útočník si připsal 27. branku v sezoně. Vyloučení Honejska pak bleskově potrestal Indrák a

ceskatelevize.cz/ct24

Extraliga: Trápení Komety pokračuje, nečekaně selhal Liberec a také Sparta

PRAHA Další prohra! Kometa ubojovala ve Vítkovicích sice bod, nakonec však prohrála 2:3 v prodloužení. V novém roce je to její osmá porážka z celkových deseti zápasů. Trápí se i Liberec, který padl potřetí za sebou (z toho podruhé doma). Tentokrát …

Lidovky.cz

Plzeň v souboji o předkolo rozdrtila Zlín 7:1

Plzeň – Před utkáním dělil oba konkurenty v boji o předkolo play-off jediný bod, Plzeň ale přejela v duelu 44. kola Zlín rozdílem třídy. Indiáni rozhodli o svém vysokém vítězství 7:1 čtyřmi brankami v úvodní třetině, další tři zásahy přidali v

foto Ilustrační foto – Utkání 37. kola hokejové extraligy: HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň, 8. ledna v Karlových Varech. Hokejisté Plzně se radují z prvního gólu, jehož autorem byl Jakub Lev (třetí zleva). ČTK/Kubeš Slavomír. Koupit foto.

České noviny

Paráda. Plzeň rozdrtila Zlín

To byla jízda. Plzeňští Indiáni ve vrcholící rvačce o místo v play-off rozdrtili v pátečním souboji doma pronásledovatele ze Zlína 7:1 a upevnili svou pozici v desítce. Už v první třetině škodováci nasázeli Valachům čtyři góly, stejně jako v

Plzeňský deník

Trápení Brna pokračuje, s Vítkovicemi vydřelo jen bod. Plzeň rozstřílela Zlín

Kometa Brno se dále trápí a od 8. ledna už sedm utkání v řadě naplno nebodovala. Tentokrát nestačila 2:3 na Vítkovice. Plzeň si naopak doma smlsla na Zlínu a porazila ho 7:1. Ostrava – Hokejisté Vítkovic porazili ve 44. kole extraligy Brno 3:2 v